پیگیری سفارش
جهت پیگیری سفارش خود , لطفا کد پیگیری را وارد نماییید


اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه فتوکپی کانن 2525I

ویژگی های مفصلبهره وری پیشرفتهتقاضای روزانه چاپ سریع سیاه و سفید با سرعت 25ppm و بهبودی واضحی از حالت خواب به دست می آید. این چاپگرهای چند منظوره (MFPs) با حداکثر 2300 ظرف کاغذ کاغذی، برای کارهای مشغول، کوچک و متوسط ​​با حجم بالای نسخه چاپی مناسب هستند.

صفحه نمایش لمسی بزرگ با منوهای بصری باعث می شود که سری ImageRUNNER 2500 آسان باشد، به کاربران اجازه می دهد زمان صرفه جویی و کار بیشتری انجام دهند.علاوه بر این، این مدل ها راحتی اسکن را به طور مستقیم به یک کارت حافظه USB ارائه می دهند
کنترل هزینه

سازگاری با نرم افزار uniFLOW کانن، شفافیت بیشتر هزینه ها را فراهم می کند، به شما این امکان را می دهد تا کارهای چاپی خاص را به افراد، ادارات، مکان ها و پروژه ها انجام دهید.سازگاری با تعمیر و نگهداری الکترونیکی Canon می تواند به روز رسانی از طریق تشخیص از راه دور، خواندن متر خودکار و نظارت بر مواد مصرفی برای کاهش زمان اداری را بهبود بخشد.

امنیت

یک ویژگی امنیتی ساخته شده به این معنی است که چاپ ها "برگزار می شود" تا زمانی که کاربر مربوطه خود را با استفاده از شماره پین ​​شناسایی کند. این باعث می شود اسناد در سینی های خروجی از بین نرفته و با چشم غیر مجاز مشاهده شود. تا 100 می توان در یک بار ذخیره کرد. در عوض با راه حل uniFLOW کانن، این می تواند با سیستم های امنیتی کارت ترکیب شود، که کاربران را قادر می سازد فورا دسترسی و چاپ به عنوان بسیاری از مشاغل که آنها می خواهند. و یک بار چاپ شده، آنها به طور خودکار برای کنترل سند بسیار محکم حذف می شوند.

ادغام شبکه

این مدل می تواند به راحتی به شبکه IT شما متصل شود، و همچنین به سیستم های موجود IT خود با PCL و پشتیبانی PostScript اختیاری متصل شوید. کنسول مدیریت IW (iWMC) پس از وصل شدن، شما را قادر می سازد تا تمام ناوگان خود را از یک نقطه کنترل،کنترل و نظارت کنید.

تاثیرات زیست محیطی کمتری دارد

این مدل های واجد شرایط ENERGY STAR® یکی از کمترین رتبه های TEC (مصرف برق معمولی) را در کلاس خود ارائه می دهند و در حالت خواب تنها 1.5 وات مصرف می کنند. چاپگر بسیار سودمند دو طرفه به عنوان استاندارد، باعث صرفه جویی در هزینه و زمان و همچنین کاغذ می شود.
شنبه 8 اردیبهشت 1397 - 13:20:02
۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.